| nikyreed a întrebat:

Am scapat din greseala o sticluta de la valeriana si s-a stricat putin, au cazut cateva bucatele de sticla pe masa si posibil ca si in sare si zahar.Se va intampla ceva daca cineva le va inghite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Arunca sarea si zaharul si gata.