| AliceFirea a întrebat:

Am scurgeri vaginale albe plus întârziere de menstruatie de 10 zile, ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

Că o să îţi vină menstruaţia, doar că întârzie din cauza unor dereglări hormonale în corpwinking

| AliceFirea explică (pentru Nume6):

Am uitat sa mentionez ca am avut contact sexual neprotejat la începutul lunii, dar ejaculearea a fost in afara, nu am avut contact. Nu folosesc nici anticonceptionala. Nu mai avusesem contact sexual de cateva luni, sa fie dereglare?