| anonim_4396 a întrebat:

Am secretii vaginale foarte abundente? este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gux2 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul luna asta nu este normal daca este inaintea ciclului ii normal.
Mai bine mergi la ginecolog.

5 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu. Vorbeste cu mama ta si mergi la ginecolog.

| Coriii a răspuns:

Da...
nu este nimic "AnormaL"
dar pentru a te convinge u... du-te la un doctor
dar iti zic eu nu ai dc sa te ingrijoreziwinking
bafta!

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Poze cu lichidul și sursa! Să vedem despre ce-i vorba!
Vrei să ne dam cu părerea de aiurea?

| gabitza_6878 a răspuns:

Nu-i problema
si eu am patit la fel vreo 2-3 zile si dupa aia a revenit la normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumetre, poze studiezi in laborator, la facultate, nu aici pe TPU. Pe mirella de ce nu te-ai oferit sa o ajuti? ( http://www.tpu.ro/......medic-bun/ ). Te faci ca nu vezi, ca fata e la anaghie, desi tratamentul pentru ea nu necesita poza.