| cuteandfunny a întrebat:

Am si eu o intrebare azi de dimineata pe la 3 dim m-am inecat in somn (nu stiu de la ce )si m-am trezit cu o tuse severa si nu mai puteam inghiti de la ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ar putea fi de la prea multa saliva. daca erai obosita.
poate erai atat de obosita incat nu ai mai avut simtul sa inghiti saliva.sunt persoane care se ineaca chiar cand sunt treaze.asta este doar parerea mea dar te poti documenta de aici:

http://www.formula-as.ro/......aliva-8693

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Poate esti racit sau ai visat ceva urat

| ella4ever a răspuns:

Draguto, tu ai helmenti, ei te fac s-a scoti saliva cind dormi si cred ca te ai inecat de la un git de saliva. O ruda de-a mea a avut asa problema ca si tine. Cel mai bine e sa te duci la medic.

| razvanadi a răspuns:

Probabil ai dormit cu gura deschisa astfel sa uscat cerul gurii si te-ai inecat am avut si eu,, perioade'' iarna trecuta e ca si cum te-ai sufoca totusi du-te la doctor sa nu fie ceva mai grav daca nu macar la un farmacisthappy