| king5151 a întrebat:

Dupa ce m-am trezit dimineata nu puteam sa misc gatul in stanga deloclaughing nici acum, doar in dreapta pot, e posibil sa ma fi intepat vreun paianjen in somn? Sau doar am dormit prost? Si ce pot sa fac sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca te-ar fi muscat ceva, ar fi trebuit sa observi intepatura. Muscaturile insectelor (romanesti sa le zicem asa) nu prea prezinta astfel se simptome.
Posibil sa fi dormit intr-o pozitie nefavorabila. O sa treaca de la sine pe parcursul zilei.

| Ineys a răspuns:

Ia incearca sa mergi pe pereti, poate esti spiderman acum.

| king5151 explică (pentru Ineys):

Mersi frt, chiar a mers

| Yuoia a răspuns:

Ai dormit prost si ti-a intepenit gatul.
Masaj usor. Iti va trece.

| Dana2103 a răspuns:

Nu
E torticolis

| SoriSorinHtRC a răspuns:

Ai dormit prost.atata tot fa un masaj daca vrei o sa treaca oricum de la sine