| claudiu96 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cu ce crema sa ma dau pe fata sau cu ce sa ma dau, pentru a avea un ten fin si curat, fara cosuri. am vazut ca alti se dau cu o crema si au fata curata. eu ma dau cu o solutie pentru cosuri atata, dar as vrea sa am si fata curata, nu numai sa scap de cosuri, mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Te poti da cu crema de galbenele. Actioneaza impotriva acneei si iti si hidrateaza tenul.
Numai bine!

| ClaudyuBCT a răspuns:

Are dreptate andra nicoleta, incearca sa te dai cu crema de galbenele o sa vezi ca o sa aiba rezultate placutewinking