| kindarock a întrebat:

Am si eu o intrebare: Sunt mai bune batoanele cu proteine(Protein R) sau cele pe baza de creatina pentru a creste in forta si masa musculara? Si ingrasa vreunul dintre ele, in cazul in care tii regim?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andre999 a răspuns:

Sunt mai bune cele cu creatina pentru a creste in forta si masa. Daca faci exercitii fizice nici unul nu ingrasa, si nu uita efectele acestora apar numai in cazul in care face exercitii fizice altfel nu o sa vezi diferente. Santate si succes.