| orca a întrebat:

Am si eu o mare problema de aproximatin 1 an si 6 luni sufar de anxietate depresie asta este tot ce mi-a spus doctorul dar m-am interesat si pastilele care le iau nu sunt bune sunt pentru epileptici si provoaca si dependenta iar doctorul nu imi spune nimic decat sa le iau ajutati-ma cu un sfat un doctor bun ori ce doar sa trec peste ajutati-ma va rog multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danishor a răspuns:

Poate ca esti epileptic si nu stii deoarece dupa orice criza nu mai tii minte nimic.