| Joker3134 a întrebat:

Sunt bune pastilele care inlatura nervii? Chiar daca provoaca dependenta dar isi fac treaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu lua pastile dupa capul tau, ci doar dupa sfatul medicului.

Răspuns utilizator avertizat
| Uvox a răspuns:

Inlatura nervii? Cam evaziv.
Cele care se pot elibera fără prescripție ajuta cat de cat iar cele cu prescriptie pot da dependenta.
Nu, nu sunt bune.
Mai bine rezolvi cauza si nu efectele.