| gigel3 a întrebat:

Am si eu o problema capul penisului meu nu mai sta acolo si imi iese capul afara si ma cam ustura si imi intri tot felul de scame peacolo si mi-e frica sa nu ma aleg cu o infectie ceva ca a inceput sa ma usture si sa ma arda prin inauntrul penisului cand urinez, nu prea ma masturbez rar oare este de cand eram mic pentru ca am avut fimoza si am rezolvat problema singur si penisul meu nu stiu este prea elastic imediat se desveleste cum sa fie mai putin dezvelit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Mergi la medic, ai deja o infectie, uretrita se cheama. Nu mai risca sa te tratezi singur, dupa ureche.

| mamaomida a răspuns:

Capul penisului tau ori iese afara pentru ca ai erectie ori daca nu este asa...du-te la un medic. Ori. minti si faci laba des..si atunci spala-te pe maini mai des ca de la aia e.

| PublicEnemyBR a răspuns:

Vai gigel, e grav, vezi ca daca o mai freci mult o sa iti curga puroi alb din el.