| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu negii.As vrea sa incerc Cryopharma. A mai urmat cineva acest tratament? Multumesc anticipat.
PS:as dori raspunsuri cat mai detaliate daca se poatebig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Te sfatuiesc sa o faci sub supravegherea unui medic dermatolog!

| mihaa a răspuns:

Fetita mea a avut vreo 5 negii pe manuta si ca solutie Verolit am scapat de negii, incearca si tu

| myckey a răspuns:

Da cu ulei de ricin cred ca e cel mai ieftin si la indemana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probleme se poate rezolva foarte usor, fara medicamente ci folosind ulei de ricin, cu care se tamponeaza de doua ori pe zi negii cu pricina.Nu va speriati, in primele zile negii isi pot schimba culoarea, dar dupa 2-3 saptamani acestia vor cadea singuri.