| CatyBaty a întrebat:

As vrea sa imi iau o consola, dar nu pot sa aleg.Deci, ce mi-ati recomanda? Xbox360 sau Playstation3? As dori niste raspunsuri detaliate. FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| sakki a răspuns:

Nu o sa mai apara jocuri tari pe Ps2, pe Xbox sunt destul de scumpe jocurile, Ps3 e cel mai indicat!

| AlbertBreack15 a răspuns:

Deci. in primul rand ps3 este mult mai bun si ca grafica precum si cu faptul ca ai o posibilitate mult mai buna la jocuri Fps, Racing.
Xbox360 are o grafica mai proasta dar se poate juca foarte bine jocuri gen fotbal, in plus te poti juca la el si in alte moduri nu doar cu telecomanda lui (sau cum se spune ca imi sta pe limba laughing) )

| AditzaNIKE a răspuns:

Sincer eu as lua Xbox360, Playstation din cate stiu multi prefera 2, nu le place deloc 3.

| CatyBaty explică:

As mai astepta si alte raspunsuriwinking