| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema!
De cateva zile, prietena mea are niste dureri abdominale uneori insuportabile alte ori minore.
Câteodată ii vine si amețeala.
Stiti ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de o apendicita acuta.
O sfatuiesc sa mearaga de urgenta la medic, inainte sa se sparga si sa faca septicemie.

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De medic ati auzit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are sindromul NF. Adica duce lipsa de ...stii tu.

| Anonim47457843 a răspuns:

Poate este sindromul premenstrual, mai asteptati cateva zile, iar daca nu trece trebuie sa mearga la medic.