| claudiu6860 a întrebat:

Am si eu o problema de pe la inceputul lui septembrie(2011) m-am lovit si mea cazut unghia de la degetul mare de la picior m-am tratat cum trebuia si acum nu observ nicio schimbare cam cat ar dura pana creste

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| claudiu6860 explică:

Ok mersi nu eram sigur laughing se mai intampla

| dragutz60 a răspuns:

Dureaza ceva timp, nu te ambala ca n-ai nimicwinking off-off romanul cel mai sperios poporlaughing