| robby a întrebat:

Am si eu o problema destul de deranjanta, ma trezesc dinineata cu fata umflata si cu o expresie de obosit desi dorm 9 ore pe seara, am ochi umflati, obositi, si cred ca toate sunt din cauza unei probleme medicale. Stie cineva vreun remediu pana am timp sa ajung la medic? va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Si prea mult somn strica, dar incearca sa mergi la medic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un consult medical ar lamuri problema. Nu amana, s-ar putea sa fie ceva la rinichi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii umflati stiu si eu ca pot insemna probleme cu rinichii.Recent am ascultat un medic la tv care spunea ca cei ce au probleme cu sinusurile pot avea ochii umflati.