| microclaudiu a întrebat:

Am si eu o problema nu de mult am avut rujeola stiti bubitele alea mici si cu lichid in ele ei bine eu am spart cateva si acum am niste semne negre stie careva cum pot sa scap de ele multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Cred ca cel mai bine le lasi sa se rezolve singure. Organismul nostru este mai destept decat orice creme posibile. Esti liber sa incerci ce vrei.