| ParisHilton a întrebat:

Am si eu o problema. S-a dus maicămea la medicul de familie pentru niste analize ale mele sa merg la doctor si a întrebat-o asa doctorița.
1. Daca am avut contact sexual
2. Daca am igiena corespunzatoare
3. Și daca m-am masturbat
E, aici cred ca m-a dat doctora de gol ca ma masturbez. Acum ce sa fac? Sa-i spun mamei adevarul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai linistit, e imposibil sa își dea seama dacă faci ****/dacă ai făcut sex, fiind băiat, nu exista semne vizibile in urma contactului sexual/masturbării, asta dacă nu te- a prins niciodată ca faci, însă nu cred, nu are cum sa isi dea seama, ai încredere in mine, spui clar Nu fac happy

| ParisHilton explică (pentru anonim_4396):

Azi chiar m-a întrebat mama daca am facut l*aba si am negat, dar cred ca și-a dat seama. happy

| Andrei095gmr a răspuns:

Zici si tu ca nu faci si esti baiat cuminte