| Laurrius a întrebat:

Am stat langa boxa la un eveniment și am urechile foarte înfundate de aseară, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mâine ești ca și nou!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt înfundate, sunt lezate. Își vor reveni în timp.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Isi vor reveni, dar evita situatiile de genul asta, pe viitor.

| ReddY25 a răspuns:

Astepti sa treaca

| IceRope a răspuns:

Fă liniște.

| LampaluiAladin a răspuns:

O mica parte din leziuni sunt ireversibile.
Esti putin mai surd decat saptamana trecuta. Spor, tine-o tot asa.