| maraciucaeviata420 a întrebat:

Am tratament psihiatric cu romparkin, carbamazepina si rispolept. Aveti idee de ce nu pot sperma nici putin nu iese. Am sa raman asa toata viata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Ai idee cati oameni sunt abandonati, bolnavi, invalizi, fara casa, fara parinti, in ultima faza a bolii? Ai idee? Tu, trebuie sa te bucuri nu sa.ti faci probleme cat si cum ejaculezi.

| AvalohAlyn a răspuns:

Posibil sa fie de la tratament sau poate ca nu.
Cert si sigur este ca daca opresti tratamentul te vei simti rau, vor reveni simptomele negative psihice si de aceea iti recomand sa NU opresti tratamentul.Consulta medicul mai bine si zi-i de aceste reactii adverse care le-ai zis asa si el poate sa iti schimbe tratamentul.Nu umbla tu la tratament singur ca poate fi mai rau.In joc e sanatatea ta.Deci discuta cu medicul psihiatru.El te poate ajuta si in aceasta problema cel mai bine.
Sanatate multa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejacula*

| Cristine9595 a răspuns:

Nu,nu o sa fie mereu așa.