| 8623 a întrebat:

Am un inel la penis,mai jos de preput, aproape la jumatatea penisului.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ti-a pus amanta verigheta pe penis.

| LPCTSTR a răspuns:

Dacă pare "uman" și nu te deranjează, eu zic că totu-i în regulă.

| xerxes1 a răspuns:

Scrie ceva pe el?

| SantalPorcocale a răspuns (pentru xerxes1):

Poate-i numarul' de inmatriculare

| xerxes1 a răspuns (pentru SantalPorcocale):

Poate i-a ramas inelul de la dopul vreunei sticle de plastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum am auzit sa ai penis la inel, dar inel la penis... hmm
Vezi sa nu ti-l fi confundat vreo rama cu ceva de-al lor si sa incerce sa se imperecheze cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai reusit sa il bagi acolo?

| DanielPH a răspuns:

Pai...un inel.
Data viitoare incearca sa-l pui pe deget!

| RpxOnAir a răspuns:

Du-te la medic

| gheorghitatelenovelista123 a răspuns:

E un semn din nastere, daca te deranjeaza taiel cu drujba.

| KarimIonuț11 a răspuns:

Mai mast****urbeaza-te și tuwinking