| geooor a întrebat:

Am un neg pe degetul mare de la mana dreapta. Ce pot sa fac sa scap de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://www.ziare.com/articole/negi+tratament+natural

CIteste aici, sigur iti va prinde bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca sa prepari o crema pe care sa o aplici de 2 ori pe zi formata din 2-3 linguri de crema galbenele (din aceea consistennta) cu 3 ling ulei ricin si o sticluta tinctura rostopasca.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi la medic si il ingheata si-l taie, in doua ore esti acasa.

| ɴιcoleтα a răspuns:

Sunt la farmacii diverse solutii pentru negi. Sau incearca cu coaja de nuca verde.

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Caută în farmacii produse pentru tratarea lui. Eu am folosit Duofilm, dar depinde cum găsești!

| sweetistaaaa a răspuns:

Iti recomand sa te duci la farmacie si sa ceri creionul de la WARTNER.
Care arata asa : http://www.solarisfarm.ro/......rilor.jpg.
Ingheata negul si scapi super usor de el.