| Eduard_Darius_2001 a întrebat:

Am un prieten care e la fotbal, si joi o sa aiba viza medicala. E vreo problema daca a inhalat fum de iarba la o petrecere, gen o sa ii iasa in sange. Sau pentru chestii de genul se fac analiza speciale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca a inhalat doar o singura data nu este nici o problema, nu o sa apara.
Si se fac analize speciale de catre Agentia Antidoping.

| debarasator63 a răspuns:

In principiu nu, dar daca o tine tot asa cu "inhalat la o petrecere" o sa pateasca ce a patit Adi Mutu (de altfel un mare fotbalist).