| Anonymus99 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema joc fotbal si cand am fost la vizita medicala am avut mare pulsul mi-am facut toate analizele la inima si de sange si nu am nimic imi puteti spune cum sa ma calmez cand ma duc la vizita medicala HELPPP

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cand ma duc la vizita medicala pentru sport. Incearca dimineata inainte sa bei un ceai de tei si sa iei un sedatifPC. E de la emotii si frica de a nu iti gasi vreo problema. Si cu cat te gandesti mai mult ca trebuie sa fii calm sa nu-ti creasca pulsul/tensiunea cu atat iti cresc mai rau.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Iti este frica cand mergi la vizita medicala?laughing

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Banuiesc ca iti e frica ca medicul iti va gasi pulsul ridicat! Incearca sa te calmezi

| designerbugatti2012 a răspuns:

Stai flexat fratica! Si eu joc fotball si doctorul mi-a zis ca am aceeasi problema ca tine asa ca m-am dus la Cluj la spital si mi-a zis ca totul e in regula doar ca inainte sa-ti ie-ie pulsu ai facut un efortwinking