| BulaNNNz0R a întrebat:

Am un prieteni de 14 ani si a incet sa i se infunde urechile foarte des si azi imi zisa ca parca le are numai infundate stiti dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a racit, are secretii care i le infunda. Sau, poate are probleme de tensiune. Oricum, numai medicul poate sa-l ajute.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa se duca la medicul de familie.

| DubSteper a răspuns:

Sigur nu so mai spalat