| Sawarekh a întrebat:

Am un vecin care de 1 an tuseste intr-una, efectiv devine enervant, aud odata la 10 min...

Oare ce are? si cum de nu isi pune semne de intrebare cu privire la ce are?

Mentionez ca miroase mereu a iarba de la el.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai gasit raspunsul> fumeaza maria de asta si problema la plamani...
cand nu vei mai auzi tusea lui insemna ca a decedatwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

EEE, ai aflat și de ce tușește.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca te deranjeaza tusea vecinului, probabil ti-a ramas mica locuinta copilariei, si ar fi momentul sa avansezi.

| Sawarekh explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ei na, nu e vorba ca ma deranjeaza rau, e vorba ca nu stiu cum rezista omu sa tuseasca in fiecare zi, si cum de nu se ingrijoreaza.

| ReddY25 a răspuns:

Evita-l pe cat posibil

| Sophieka a răspuns:

Ai putea sa suni la politie...Asta se drogheaza.

| andreea1baratiu a răspuns:

Daca miroase a iarba dupa el e logic ca tuseste de la tigari. Daca te deranjeaza poti sa-i spui sa mearga la un pneumolog, daca tuseste de un an, s-ar putea sa fie chiar o pneumonie...

| Sawarekh explică (pentru andreea1baratiu):

Ma deranjeaza, dar imi pun o muzica si nu se aude e oke, dar imi pun semne de intrebare, cum de nu il deranjeaza?
ideea e ca nu tuseste mereu dar face din gura ca si cum are ceva in gat.

| MIRCEA9989 a răspuns:

Sa ii faci cadou de sărbători un sirop de pătlagină