| hrdcore a întrebat:

Am vazut intrebarea aceasta :

http://www.TPU.ro/......ri-in-ele/

si cand am vazut raspunsurile m-am speriat putin pentru ca eu beau apa minerala in fiecare zi de 4 ani.
E adevarat ca eu nu stiam de asa ceva? mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Si eu beau zilnic apa minerala. oh go on.

Astia s-au blocat la cap si nu mai au ce sa scrie, se iau de apa minerala. oh go on.

Stai linistita, nu mori de la o apa minerala.
E exagerat, sa iti faca oasele moi? straight face.

| carminaburana43 a răspuns:

Nici eu nu am mai auzit de asa ceva dar e absurd sa-ti faca oasele moi mai ales cele care contin calciu; pai calciul intareste oasele nu le face moi! Dar de aceea nu sunt medic si daca cineva stie latfel sa ma contrazica.

| BabyPink a răspuns:

Şi eu beau apă minerală, dar nu cred în aşa ceva oh go on
Mass media nu mai are ce scrie şi gata s-au legat de apă.
Las'o baltă. Calm că nu păţeşti nimichappy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pffworried.si eu beau numai apa minerala.