| Cristi_6252 a întrebat:

Am vazut la mai multi copii ca pe mana (unde sunt degetele) li se vad venele de parca ar fi unflate. Mie nu mi se vad este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Fa exercitii fizice care sa solicite mana si vei vedea si pe mana ta venele. Probabil mana ta este prea odihnita.

7 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Nu e nici o problema; esti normal

| micurutza2005 a răspuns:

Nu e nici o problema ca nu ti se vad fiecare e altfel nu e nimeni la fel ei au venele mai pronuntate pielea mai subtire si se vad tu ai venele mai slabe in pereti si nu sunt asa pronuntate ghinionul tau cand ai de facut analize de sange ca te chinuie putin daca nu ti se vad bine, dar nu e problema stai linistit.

| OanaG a răspuns:

Nu stai calmawinking

| Oanny a răspuns:

Nup.nici eu nu am la mana, in schimb am la picioare, dar nu e nimic grav fiecare cu corpul luibig grin

| Cristi_6252 explică:

Abh pai am 13 ani. O sa incerc sper sa functioneze.

| Cristi_6252 explică:

Pai de unde ia sange la analize mi se vede bine eu zic de mana

| Cristi_6252 explică:

Abh flotarile sunt bune?