| yeet914 a întrebat:

Am venit acasa de la scoala si mi-am gasit catelul intins pe jos, avea ochii deschisi si respira, l-am ridicat in picioara si a stat 3 secunde in picioare, apoi a cazut jos.I-am adus niste mancare si apa. S-a nascut in 2015, asta-i tot ce stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si acum ce faci, stai si te uiti la el? Fugi la veterinar cu el.

| Cosmin86 a răspuns:

Urgent la veterinar!

| yeet914 explică (pentru Cosmin86):

Din ce cauza oare?

| yeet914 explică (pentru Cosmin86):

Parintii mei vor sosi in curand

| Cosmin86 a răspuns (pentru yeet914):

Nu stiu, dar nu pare de bine, poate a avut o criza.

| yeet914 explică (pentru Cosmin86):

Ok

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Mi-e o capusa mi-a omorât câinele. Un ciobănesc german de 11 ani sad. Cu toate fiolele..Cu toate vaccinurile făcute la timp. Când a venit veterinarul a încercat de toate, din păcate nu au avut efect. Deci, cât mai repede la veterinar! Nu te putem ajuta noi.