| Deny_8368 a întrebat:

Ametesc si ma doare capu. Ce`as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

@hax0r, cancer?! :-s. scuza-ma ca zic. esti tampit? straight face.

Deny, inceput de anemie cred ca ai. happy.
Sanatate, du-te la medicul de familie. :*. big hug Sanatate numai bine! ciauuu! kiss

17 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca esti obosita si stresata datorita problemelor cu care ne confruntam in fiecare zi. Încearca sa te odihnesti sau sa urmaresti un program care iti place la televizor.

| marrr a răspuns:

Poti avea anemie.si eu am avut.

| hax0r a răspuns:

Cancer

| JayLeno a răspuns:

Te odihnesti suficient, mananci sanatos, echilibrat? faci oare abuz de cafea, tigari?

| Ana_6509 a răspuns:

Probabil de la ochi, poate iti trebuie ochelari.

| mariaw a răspuns:

Ar trebui sa nu mai intrebi pers care abia daca au terminat liceul daca vrei un raso serios. Sau facultatea de medicina pe care o urmeaza doctorii ti se pare un motiv prea neserios sa-i iei in seama?

| RougeEttiquete a răspuns:

Pai cati ani ai?

| oky a răspuns:

Probabil anemie. Mananca si tu mai mult si mai sanatos.

| krysy a răspuns:

Du-te si fa un contro oftalmologoc...si eu aveam aceiasi chesti si am fost la oftalmolog si mi-am pus ochelari si am scapat de durere si ameteli iar acum ca mi-am spart ochelarii iar am ameteli si dureri d cap

| flyleaf22 a răspuns:

Stres, lipsa de calciu, de vitamine, anemie... fa-ti niste analizehappy

| Deny_8368 explică:

Nu fumez si nu beau nici cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o pastila si dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se intampla des?happy. poate ai inceput de anemie... si eu am avutstraight face. dar pentru siguranta mergi la docturul de familie si iti v'a zice mai multehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anemie. clar, mai ales daca ametesti. am patit si eu, ai grija ca greu scapi de simptome, de ea oricum nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ciclului

| adysor_2849 a răspuns:

Sindrom vestibular

| dumitrita25 a răspuns:

Scuza-ma ca zic. esti tampit?

Deny, inceput de anemie cred ca ai.
Sanatate, du-te la medicul de familie. :*. Sanatate numai bine! ciauuu!