| zDenYz a întrebat:

Buna TPU ma doare capu ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oliviaa29 a răspuns:

Ia o pastila si incearca sa dormi

| zDenYz explică (pentru oliviaa29):

Multumesc

| oliviaa29 a răspuns (pentru zDenYz):

Cu placere. Sper sa-ti treacawinking

11 răspunsuri:
| wyla a răspuns:

Ia o pastila cum-ar-fi acc

| diiiiiiiana a răspuns:

Ia un Algozone! rolling on the floor)

| alexalexuz a răspuns:

Mananca pur si simplu pentru ca creierul nu este hranit sau ia un nurofen expres

| alexalexuz a răspuns:

Da da-mi si mie o funda

| 123branzapute123 a răspuns:

Ia nurofen si incearca sa te relacsezi si sa uiti

| LorrexD a răspuns:

Mananca si apoi ia un nurofen forte. La mine merge cu orice durere. Sper sa iti treaca!

| Adycool a răspuns:

I-a un Algozone, algocalmin stai in pat si dormi putin

| vladlord a răspuns:

Ai putea lua o aspirina sau paracetamol.