| Antonia555 a întrebat:

Amm,deci as vrea sa-mi largesc gaura de la o ureche cu expandere sau cu cele facute din fimo in diferite forme etc. Apoi sa-mi pun un flash de 6 mm mai mult nu cred.Stie cineva un magazin sau salon unde pot gasi flashuri si expandere? In constanta sau tulcea(ma duc weekendul asta acolo).
Site-urile de pe net le stiu si eu.
:3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmoGuy a răspuns:

Cauta site-ul pirce-yourself

2 răspunsuri:
| ionutmystic a răspuns:

De ce ar face cineva asta? E oribil.

| Antonia555 explică (pentru ionutmystic):

Fiecare cu parerea lui.