| Mimi_8216 a întrebat:

Amsi eu o intrebare am 15 ani si am sani mici adica nu foarte mica, dat totusi as vrea sa ii am mai mare ce as putea face? dau funda pentru cine ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de mărar.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

De ce vreti toate sa va modificati structura corporala in loc sa fiti multumite cu ce v-a dat Dumnezeu? Bucurati-va ca sunteti sanatoase si lasati natura sa isi faca treaba.

| ralucaralu a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatie.Eu zic sa te resemnezi; ca mine de asemenea.Succes!

| Gizăz a răspuns:

Ce preocupări vulgare.

| dyana_8491 a răspuns:

Gasesti aici metode de a-ti mari sanii in mod natural:D;)

http://www.sepoarta.ro/Articole/metode-tehnici-marirea-sanilor-natural.html

| madalykuka a răspuns:

1 invata sa scrii,,, vai de capu meu crying
iti bati capu ca ai tatele mici si nu sti scrii 2 cuvinte sad,
2. ai timp, si ceti bati capu, s-au inventat silicoanele

| Mi$tiK a răspuns:

Mai asteapta putin...asa am zis si eu la varsta ta...acum mi-as dori sa le am mai mici straight face asa ca relax si stai dreaptatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potzi sa-ti iei deocamdata sutiene cu push-up... apoi poti sa iei tinctura de marar(chiar daca zic unii ca ingrasa, daca bei multa apa nu te ingrasi deloc)... j km atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ingrasi.

| sweetgirl_3109 a răspuns:

Sa porti sutien cu burete si cand te fc mai mare sa-ti pui silicoane. daca crezi ca te-am ajutat fundita te rog

| cata123 a răspuns:

Stai linistita, nu poti face nimic pentru a-ti mari sanii. Fiecare persoana are anumite trasaturi care nu pot fi modificate. Aceasta este varsta la care incepi sa te dezvolti, cu timpul vor mai creste insa iti spun, pe mine ca baiat nu ma intereseaza neaparat marimea sanilor, conteaza sa stii sa te pui pe tine in valoare prin vestimentatie si comportament.