| missingyou a întrebat:

am 12 ani si am sani mult prea mici cum as putea face sa imi creasca mai repede si mai mult. dar as vrea lucruri pe care le pot face

Răspuns Câştigător
| hgfdsa a răspuns:

Ai doar 12 ani.De abia acum incep sa ti se dezvolte sanii.Nu este nici o graba, cu timpul iti vor creste.Nu uita ca cresterea sanilor inceteaza pe la 17-18 ani.asa ca mai ai.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti prea mica ca sa ai sanii mari asteapta sa cresti si o sa creasca si ei.

| TeoPT a răspuns:

Copil prost. La ce îți folosește să ai sâni mari la 12 ani? La 18 ani fă-ți griji în privința asta. Ce faci cu sânii la 12 ani? Get a life.
Baftă

| Etelca a răspuns:

Nu trebuie sa grabesti lucrurile! Unele fete de 15 ani au sani ca la 11 ani! La fiecare fata cresc altfel! Stai linistita. Daca totusi mai incolo tot vezi si tot vezi ca nu-ti cresc du-te la doctor!

| Sorelaaaaa a răspuns:

Poi dc vrei sa-ti creasca sanii? la 12 ani, debea au inceput sa creasca,lasa'i sa creasca singuri,nu ai ce sa le faci nimic, stai linijtita, o sa-ti cresca ei tongue pana la 14 ani iti cresc big grin

| Slayzor a răspuns:

Pai... XD la 12 ani fetele e normal sa naiba sani. dar totusi daca vrei sa faci ceva sa tii dezvolti in mod natural pn pe la 14-15 ani cand incep sa iti creasca bea mult lapte si mananca mult pui dar nu cat sa vomiti. XD doar cat poti

| Anonim2857 a răspuns:

Ai doar 12 ani, ai timp sa-ti creasca laughing Sincer, nici eu n-aveam sani deloc la 12 ani si in 2 ani mi-au crescut de folosesc sutienele mamei. laughing Nu te ingrijora :* Nu cred ca exista ceva ce ai putea face, si nici sa nu te gandesti la silicoane laughing
Deci stai linistita big hug Ai timp. :*

Răspuns utilizator avertizat
| andra_9523 a răspuns:

Pai te poti duce la farmacie sa ceri tinctura de marar si o iei de 3 ori pe zi dupa ficare masa, dizolvi cate o lingurita in 100ml de apa si o sa vezi ca da rezultate.dar pe laga asta trebuie sa faci si cateva exercitii speciale pentru marirea bustului ...stiu cum e ca sunt in aceeasi situatie. multa baftakiss