| fuckName a întrebat:

Antibioticele pot intarzia menstruatia? (amoxilicilina + claritomicina / 8 zile ) Nu am eu o menstruatie foarte regulata, dar ar fi trebuit sa imi vina deja cam de vr'o 4-5 zile. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Da, pot intarzia menstruatia si iti deregleaza si flora intestinala.

1 răspuns:
| xAlessia a răspuns:

Buna! da pot intarzia.