| SweetAsCandy a întrebat:

Anul trecut am fost la doctor si mi-a pus diagnosticul de pectus carinatum. Este o deformare a sternului, care iese pur si simplu in afara, va dati seama ca ma simt oribil si nici nu vreau sa ies la piscina cu 3 sani, fiind fata. Am facut kinetoterapie o luna - doua insa fara rezultate, nici macar putin. M-am mai informat de pe internet si exista un aparat care m-ar putea ajuta, stiind ca am mai putin de 15 ani, insa nu stiu la cine sa apelez. Mai multe sfaturi care m-ar putea ajuta. sau daca stie cineva vreun medic bun dintr-un oras mai mare va rog sa nu ezite sa-mi spuna!

Multumesc & funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna! Da-mi un mesaj in privat cu id-ul tau si poate vom rezolva problema! Sanatate!