| Moon34T a întrebat:

Anxiar se poate cumpăra din farmacii și fără rețetă de la medicul psihiatru? Am luat acum câțiva ani cu rețetă și vreau acum să reîncep tratamentul pentru că mă simțeam bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum cativa ani ai luat cu reteta. Ce te face sa crezi ca acum poti lua fara reteta?

| Mirel4412 a răspuns:

Nu cred ca poti sa iei medicamente psihotrope fara reteta de la medic, sunt niste droguri lite happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate fără rețetă. Ceaiul de sunătoare este foarte bun pentru stările de anxietate, și sportul făcut regulat.

| RazvyRazz a răspuns:

Va pot ajuta eu cu Anxiar. Rog mesaj pe Whatsapp la 0786228616

| Msaria146Sara a răspuns (pentru RazvyRazz):

Mai este disponibil

| VechiuAlexandramariana a răspuns (pentru RazvyRazz):

Bună ziua, mă puteți ajuta?

| RazvyRazz a răspuns:

Salut. Daca nu merge link ul acela da mi un mesaj pe Wapp la 0886228616. Astept