| KeepBreathing a întrebat:

Aparatul dentar poate rugini daca fumez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ar rugini de la saliva, in primul rand. Nu are treaba fumatul cu ruginitul.

| KeepBreathing explică (pentru darrio2007):

Ok, mersi. Am auzit de la o prietena si voiam sa stiu daca e adevarat sau nu

| darrio2007 a răspuns (pentru KeepBreathing):

Pentru putin.
Nu intotdeauna prietenele iti dau si sfaturi bune.

| KeepBreathing explică (pentru darrio2007):

Adevarat

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu cred ca esti blonda reala!
Ca numai o blonda, putea pune o asemenea intrebare!

| KeepBreathing explică (pentru Violleta2022):

1. In poza de la profil nu sunt eu.
2. Nu ar trebui sa judeci oamenii dupa felul cum arata(doar zic)
3. Daca intrebarea ti s-a parut deplasata cine te-a pus sa raspunzi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru KeepBreathing):

Daca nu ai vazut bine, mai uita-te odata, ca 3 din cei 4 care ti-am raspuns, am facut-o in aceeasi maniera.

Nu are importanta poza care ai folosit-o, m-am legat de ea, intr-un mod mai "plastic" ca sa-i spun asa, scotand in evidenta intrebarea ta, fara pic de logica!

| KeepBreathing explică (pentru Violleta2022):

Eu zic sa te uiti tu mai bine.
Din nou: Cine te-a pus sa raspunzi daca intrebarea mea ti s-a parut fara pic de logica?

| Violleta2022 a răspuns (pentru KeepBreathing):

Esti grea de cap, asa-i?

| goguPatent a răspuns:

Nu rugineste de la stat mereu in saliva, dar ti-e frica sa nu rugineasca de la fum?

| Popândău2000 a răspuns:

Nu