| andreigaby1121 a întrebat:

Are ceva daca am 13 ani si am baut 2 lafesta cappuccino cu 3 linguri de zahar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Dacă ma intrebi pe mine are ești foarte mic pentru cafea o sati facă rău in timp ai grija de sănătatea ta

| paulneamtu a răspuns:

Eu am un var mic de 14 anisori care a baut si el o cafea sau 2 si toata ziua a fost tafnos si sclifosit. Nu asculta de ce i se zicea, vorbea urat si a marait chiar si la mine care de obicei ma intelegeam cu ea