| filaret03 a întrebat:

Are ceva daca mananc pasta de dinti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Îţi albeste stomacu atat tot... eu beau urină cu vin şi sunt mai sanatos ca niciodată.

| Λndrei a răspuns:

Nu stiu, nu ama uzit pe nimeni sa incerce asa ceva vreodata dar cu siguranta nu cred ce o sa fie ok dupa ce o sa mananci un tub sau poate mai multe eu stiu laughing. Totusi ar fi bine sa lasi experimentu deoparte, sau ai putea sa combini HCl cu pasta de dinti si vezi ce da laughing

| Ge0steAua a răspuns:

Nu e nimic am mancat eu la 3 ani. happy

| Robertutzuu a răspuns:

Nu cred ca are cevalaughing o sa ai o respiratie proaspata mereulaughing.

| barbattttt a răspuns:

Nu, are nimic!
pofta buna!laughinglaughing

| Florinapopica a răspuns:

laughing nu are nimic... doar ca e ceva cam ciudatlaughing

| Deeiuuuuu a răspuns:

Nu