| laudima22 a întrebat:

Are ceva daca pe corp mă spăl cu gel de dus Dove, iar în zona intimă Johnsons Baby?! Adică folosesc diferit... E ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu e ok. Fiindcă consumi gelul copilului. happy

| 1234568807 a răspuns (pentru cristi202):

E un barbat in toata firea si foloseste sampoane de bebelusi, sigur a fost in puscarie pentru o fapta rea cu copilasi

| darrio2007 a răspuns:

E mai bun Cocolino in zona intima, ti-o face moale si pufoasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai ai intrebari idioate?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e deloc ok. Pai gandeste-te ca se intalnesc in cada si se cearta Dove cu Johnsons. Nici nu ma gandesc ce se intampla daca bagi si sapon diferit.

| 1234568807 a răspuns (pentru suntserios):

Sunt amandoua brand-uri americane, se inteleg ele

| johnnny123 a răspuns:

Nu, dacă folosești două geluri de duș diferite este posibil să se anuleze reciproc și să rămâi murdar.

Tu ai 22 de ani?

| Goete a răspuns:

O sa ai mirosuri diferite pe zone.

| 1234568807 a răspuns:

Nu e ok, incearca invers

| Antal_Sebi_1995 a răspuns:

O sa ti creasca inca o puta

| Goete a răspuns (pentru Antal_Sebi_1995):

Cu Johnson Baby, sa creasca? happy
Se face ca la un Baby, poate