| mihaicat230 a întrebat:

Are cum sa imi fie rau de la un energizant monster 0, 5? Imi e rau sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aléx_Aléx_1995_58Dt a răspuns:

Bineinteles! Daca nu esti obisnuit o cantitate asa de mare de energizant sau daca nu ai mai baut de mult timp s-ar putea sa ai ameteli etc. Iti sugerez sa renunti in a mai bea energizante pentru ca pe viitor vei avea mari probleme de sanatate, in mare parte la inima. Sper sa-ti revii! happy

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca se poate. Poti simti slabiciune, palpitatii, ameteli, dureri de cap, greata, tremuraturi. Mai ales daca esti foarte tanar, daca esti obosit, daca ai asociat si alte surse de cofeina, daca nu ai mancat inainte.

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Da... Cred ca de la el ti-e rau. Sau poate ai mancat ceva expirat. Nu stiu. Daca nu ai mancat nimic inainte inseamna ca ti-e rau de la energizant. Nu face bine tuturor.De fapt, nu prea face deloc bine, dar probabil esti mai sensibil.