| barbie251 a întrebat:

Heei. stie cineva unde se gaseste energizant Monster in romaniaa? laughing funda

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| xGumitsa a răspuns:

=` Imi pare rauu`, da` nu se gaseste in Romania asa ceva, am cautat pe net, si cel mai probabil sunt in America, sau` Australia laughing

| noktambul a răspuns:

La Slobozia, jud. Ialomita. Eu nu locuiesc in Slobozia, dar mi-a zis si mie cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este importator oficial www.monster-energy.ro

| EndouMamoru a răspuns:

Ba bombalai ce sunteti! Kidiez nu-i asculta este in bistrita langa sala polivalenta un shop unde primes in riecare sapt.Ciao

| obsessionrfl a răspuns:

Gasesti si in cluj la ori`ce magazin laughing a fost o intr-un timp si in Bucuresti in magazinul uniriihappy

| pui2004 a răspuns:

E un bar in Bucuresti. Letters ii zice e pe calea plevnei nr.27. acolo gasesti energizant monster

| Daryusyk a răspuns:

Da. Este in Bistrita, la SC.COMURA.SRL, str. Lucian Blaga nr. 3 (Moto Bistrita), importator oficial. Eu locuiesc chiar vizavi de ei.

| MotoBistrita a răspuns:

Se gaseste la Bistrita energizant Monster, uite si site-ul lor : www.monster-energy.ro
Bafta