| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa fac si eu o inseminare cat mai urgent, cam cat ar costa si cat de rwpede o pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Beatrice_6624 a răspuns:

INSEMINAREA IN VITRO COSTA 3500 EURO LA POLICLINICA NEWLIFE DIN BUCURESTI

| cribus a răspuns:

TREBUIE SA TE INTERESEZI LA O CLINICA BANUIESC CA TI SE VOR FACE MAI MULTE INVESTIGATII...CAT DESPRE PRET CRED CA E MAI MULT DE 1000 DE EURO

| curaj a răspuns:

O mie de Euro şi se face cu programare la o clinică din Bucureşti, Cluj, Timişoara, Craiova. Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Destul de costisitor.
Undeva între 7000-8000 ron.
Sănătate și un bebe la purtător.
Pa, pa.