| Gabriela_Perde_1956 a întrebat:

As dori sa primesc date referitoare la dna Elena Gheorghiu pentru a putea comanda produse pentru vitiligo. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

D-na Elena Gheorghiu, fostă Elena Tătaru - am înţeles că recomandă Melaoline ca tratament pentru vitiligo, dar am înţeles că îl vinde SCUMP.

Pentru detalii vezi linkul :
http://www.eva.ro/......-4363.html

Alt tratament : Vitiligo Protopic 0, 1%.

Poţi găţi acest medicament şi la unul din site-urile :
http://www.google.ro/......http?/

TELEFON Elena Tataru : 0723 723 560 ( n-aş putea să te asigur că este bun )

Elena Tataru: tel. 0723 723 560 si 0734 750 276

Puteti lua legatura cu dumneaei si mail la adresa : lumeasanatatii@yahoo.com.

D-na Tataru e greu de prins, dar nu imposibil (are cabinetul la Timisoara). Incearca la Bucuresti, la sala dr. Cristian Andrei, cu care colaboreaza de putin timp: 021/224 22 14 sau 0726 678 940.
Informatii luni-vineri, orele 11-19.

SURSA : http://forum.ioanistrate.ro/showthread.php? 748-tratament-naturist-pentru-psoriazis

| Pavel_Ionel_1968 a răspuns:

Am un psoriazis și as dori sa încerc crema dvs cu respect nr meu este 0772066376

| Golomban_Marioara_1956 a răspuns:

As dori sa slabesc

| Stancu_Andrei_2000 a răspuns:

Buna ziua,
sunt Elena Stancu, am 49 de ani, am tiroida autoimuna si lupus eritematos sistemic cu afectare articulara maini si picioare si dermatologica la nivelul fetei in proportie de 60% pe suprafata fetei, anul acesta s-a accentuat cu toate ca boala este declansata de 7 ani, am luat 2 luni terapia conventionala cu medrol si plaqenil, dupa care am renuntat si am luat un an jumatate suplimente naturiste care mi-au asigurat o stare de sanatate satisfacatoare, acum am nevoie de ajutorul dumneavoastra, va rog sa-mi trimiteti intrebari sau daca doriti sa va trimit ultimele analize cei drept nu prea recente, pentru a-mi putea comanda de la dumneavoastra suplimentele.
Va multumesc frumos si astept raspunsul dumneavoastra.