| viorel13 a întrebat:

As dori sa slabesc si eu 3 kg si nu stiu cum. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Renunta la sucuri, dulciuri si fa un pic de sport seara dupa masa, ai sa vezi ca o sa slabesti.bafta

3 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai sanatos. Sa faci cat mai mult sport.

| gene a răspuns:

Mult sport frate si mananca mai putin si cat mai sanatos.

| klaw3 a răspuns:

Incearca sa elimini painea, sucurile, dulciuri, carne de porc si sa faci sport. poti face chiar si in casa cautand cateva materiale dupa internet. Sper ca te-am ajutat si multumesc pentru sfat