| Sicilia a întrebat:

Cat costa o operatie de hernie ombilicala clasica intr-un spital de stat si costa plasa care se pune la operatie? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este gratis daca esti asigurat/a. Verifica la "asigurati" daca esti sau nu asigurat
http://www.cnas.ro/despre-noi/interfata-siui-online

| Rush a răspuns:

Preturile sunt intre 1700-2000, difera de la spital la altul

| Azµre a răspuns:

Variază între 1500-3000 lei, în funcție de unde vrei să faci + că poți deconta pe asigurare.