| simina5 a întrebat:

Aș dori să știu dacă doare Moldaminul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iar vii cu intrebarea asta? Ti s-a mai raspuns ca da. Fă probă daca vrei sa te convingi.

| PopescuJennifer a răspuns:

As putea sa jur ca am mai raspuns la intrebarea asta...

| SimonaStoica a răspuns:

Foarte tare.