| Albastra_O_Iubire_Galben_1989 a întrebat:

Cat de tare doare moldaminul? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Doare destul de tare.
Hai sa-ti spun un truc:
Organismul amelioreaza in mod natural durerea resimtita atunci cand suntem concentrati vizual asupra a ceea ce se intampla, arata un studiu recent, citat de The Telegraph.
Iar cu cat vedem mai bine ce se intampla, cu atat efectul analgezic este mai puternic, au descoperit cercetatorii de la University College London.
SURSA:http://www.ziare.com/......ta-1074851
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Doare, dar te face bine! Sanatate!

| ioanaAn a răspuns:

Nu te mint, doare tare! Dar mai bine il faci sa scapi de problema decat sa dai in alta si mai grava.

| InsertName a răspuns:

Ei bine, nu e cea mai prietenoasa injectie dar nu e nici asa rau. E o durere scurta.Pentru mine a fost ca si cum as fi dat cu piciorul tare de mobila.

| AleeMtf a răspuns:

Moldaminul doare cand este injectat, durerea persista doar 2-3 minute. Pui o compresa cu apa rece si vei suporta mai bine.