| alexinno11 a întrebat:

Cat de tare doare moldaminul fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| drifter_5260 a răspuns:

Depinde si de persoana care o face, poate sa nu doara, poate sa doara. am facut si eu si am prins ambele feluri de persoane

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are 9 ani ce sa-i ceri...da moldaminul este unul dintre cele mai dureroase injectii, bine ca se face odata la 7 zile, este o forma de penicilina depozit, deci penicilina doare in fiecare zi iar moldaminul doare o data la 7 zile : ), evident pentru cei care urmeaza tratament cu acesti antibiotici.

| Simpatic a răspuns:

@aLisucu :pai daca au prins "era PC",mie imi pare foarte bine ca am prins "era tevi cu cornete si mingi de crep" sa stii ca am avut copilarie,ei nu au! tehnologia nu a facut decat sa distruga de la caracter la sanatate, daca este cineva care ma contrazice in asta, inseamna ca nu a trait...

| pepe a răspuns:

Depinde de numarul unitatilor

| Fishhh a răspuns:

Doare cam cum doare un carcel =]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă fată tu trebuie să fii tare bolnavă! Toate întrebările tale sunt despre cât te doare o pastiluță sau un mic ac! Ești dusă, dusă rău! Departe de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 9 ani, da...Dar ce caută ea pe TPU la 9 ani, când abia a învățat să scrie?!?