| Renata_5181 a întrebat:

As dori sa stiu daca pot scapa de cicatricea de la operatia de un hemagiom frontal printr`o operatie cu laser. Daca da, as dori niste detalii despre spitale(de stat/private) unde se pot face astfel de operatii. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Am o vecina care in urma unui accident a ramas cu niste cicatrici urate pe fata. A folosit crema aceea de melci, ce se face reclama la tv si semnele chiar au disparut.Incearca si tu sa vezi daca are efect.

| claudia_6048 a răspuns:

Cauta si tu pe google si ai sa vezi